.

.

Тинејџерски мутант нинџа желки 5 Супер уништувач на основна акција

Тинејџерски мутант нинџа желки 5 Супер уништувач на основна акција

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Со живописни бои и точни детали, оваа тинејџерска мутантска нинџа желки Супер Шредер акција им овозможува на вашите деца повторно да ги активираат своите омилени сцени од популарното телевизиско шоу Никелодеон и филмовите. На неговата одмаздничка потрага да се ослободи од светот на Сплинтер и желките, Средновите сили на Стокман-летаат за да го инјектираат со мега доза на супер мутаген. Мутиран и целосно засилен, Супер Шредер смета дека сега е доволно силен за да ги уништи своите непријатели. Може ли желките Супер нинџа да се искачат на предизвик и конечно да го поразат нивниот најголем противник? Оваа фигура од 5 "Акционата фигура доаѓа со сите оружје за потпишување на лошиот човек. Таа е целосно артикулирана за да може вашите малечки да го позираат како што избираат за сите нивни авантури. Оваа фигура на тинејџерски мутанти нинџа желки е направена за деца на возраст од 4 години и повеќе. Тинејџерски мутант нинџа желки 5 "Супер шреддер Основно дејство Слика : Супер уништувач. Целосно артикулирана слика од 5 "Акција. Вклучува оружје за потпишување. Соберете ги сите нинџа желки и други ликови од хит ТВ -шоуто Никелодеон. Направено за деца на возраст од 4 години и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент