.

.

Kelkay клекнува благодарен ангел

Kelkay клекнува благодарен ангел

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Донесете ангелска убавина и шарм во кој било дом и градина со оваа колекција ангели и пикси од Келкај. Наменети за внатрешна и надворешна употреба, направени од траен смола-камен, тие ќе изгледаат одлично околу домот и градината. Ексклузивно дизајниран од Келкај. Клекан клекнат благодарен Ангел : Кле ја клекнат благодарен ангел. Ексклузивен и уникатен дизајн. Идеален подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент