.

.

24Севен комфорна облека без ракави миди мајчинство и фустан од џеб

24Севен комфорна облека без ракави миди мајчинство и фустан од џеб

DEN 248.16

Пристапност
Во достапна форма

Ретро и шик овој фустан за мајчинство со миди е удобен стил за лето. Достапно во прекрасна разновидност на бои, ова породилно се вклопува во фустанот за одблесокот се одликува со плетенка на половината, џебовите, vneck, MIDI должина и дизајнот без ракави. Совршено за обичен изглед, фустан за туширање за бебиња или фустан за фото -фустан за породилно. 24Севен комфорна облека без ракави миди мајчинство и фустан од џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент