.

.

Legare 18 библиотека

Legare 18 библиотека

DEN 3036.64

Пристапност
Во достапна форма

Легар 18 "библиотека, 18 " x 14 "x 0,6 " x 59 ", 4 поливе (и), материјал : фиберборд, фурнир, финиш : еспресо пепел легар 18" Атрактивно дизајнирано добро прилагодено решение за складирање на книги . Цврста и издржлива фиберборд.

Главните карактеристики

Избор на клиент