.

.

Време на одмор Адвент Панч Бо со играчки

Време на одмор Адвент Панч Бо со играчки

DEN 327.84

Пристапност
Во достапна форма

Пребројувајте ги деновите до најубавото време во годината со оваа празнична кутија за време на време на играчки. Среќната личност која го пробива датумот добива изненадувачка играчка. Играчките вклучуваат налепници, жив топки, хармоника, нараквица, загатки, игра со лавиринт и многу повеќе. Гледајте ги возбудливоста на сите растат додека се приближувате и поблиску до тој посебен ден. Оваа кутија за авантури е одлична за деца дома, на училиште или во црква. Бидете сигурни да ги проверите сите Божиќни украси од време на одмор како срдечни украси, разнобојни венци, надуени карактери и многу повеќе. Внесете ги сите во духот на сезоната со кутијата за време на празник за време на играчки. Кутија за пробивање на време за време на одмор со играчки : Одличен начин да ги броите деновите до Божиќ. Вклучува 24 изненадувачки играчки. Извлечете го денот за да го изненадите. Совршено за дома, училиште или црква. Проверете ги сите други радосни Божиќни подароци и украси од време на одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент