.

.

Прстен на прстен од роден родолит гарнит од бело злато, родолит гарнит

Прстен на прстен од роден родолит гарнит од бело злато, родолит гарнит

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Прославете го месецот на вашето раѓање со овој 10 карат бело злато прстен. Овој впечатлив прстен е украсен со 0,6 CTTW во облик на срцев црвен родолит гранат скапоцен камен придружен со два дизајн на отворено срце за прекрасен изглед. Овој јуни прстен за родилници доаѓа во големината на прстот 5. Метал Тежина : 0,90 Грамсјева тип : Стил на фининг : Gemstone Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 10 Karatmetal Color : Whiteband Shard : 1,1mmring Големина : 5 Gemstone Детали : Тип : тип : тип : тип : тип : тип : тип : родолит гарнетбирстон месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец : месец “ Junecolor : Redcut : Face Ted Shape : Heartsize : 5 Mmweight : 0,6 Cttwquantity : 1jewelry Поставување : Пронгиур ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент