.

.

Колекција на списанија, женски пумпи со високи потпетици, впечат на пети на пети

Колекција на списанија, женски пумпи со високи потпетици, впечат на пети на пети

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Покажете го вашиот стил на шик со овие зашилени пумпи за пети од колекцијата на ournouree. Овие пумпи се карактеризираат со мека ткаенина Sateen со стилска лента за глужд на глуждот. Затворените потпетици и дизајнот на Д'Орсај обезбедуваат елегантен изглед за секоја пригода. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал за надворешни работи : Ткаенина над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент