.

.

Кери Дневна терапија со сува кожа Навлажнувајќи го оригиналниот лосион за тело, лесно миризлива, мл

Кери Дневна терапија со сува кожа Навлажнувајќи го оригиналниот лосион за тело, лесно миризлива, мл

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подобрете ја рутината за нега на кожата со Кери дневна влага оригинална лосион за суво кожа на кожата. Производите на Кери се поддржани од над 50 години успех во ефективна навлажнување на сувата кожа. Студеното време, сувата клима, пиењето премногу малку вода и другите фактори на животната средина се дехидрирачки. Оваа формула комбинира три внимателно избрани навлажнувачи кои се спротивставуваат на овие фактори и обезбедуваат длабока навлажнување за да промовираат мазна и здрава кожа. Овој навлажнувачки лосион Кери е безбеден за секојдневна употреба низ целото тело. Тој нуди континуирана навлажнување за да може вашата кожа да изгледа и да се чувствува најдобро цел ден. Кери дневна терапија со сува кожа навлажнувачки оригинален лосион за тело, лесно миризлива, 20 мл. Континуирана навлажнување. Лосион за тело Кери содржи 3 есенцијални навлажнувачи : витамин Е, масло од сончогледово семе и алое. Доаѓа во удобен диспендер за шише со пумпа од 20 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент