.

.

Боб Михаелс Малиот Бити со 6 парчиња комплет за чудак

Боб Михаелс Малиот Бити со 6 парчиња комплет за чудак

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Малите удари со вртења се одлични за сите видови риби-пастрмка, панфис, крпи и бас, особено Боб Михаелс Малиот Бити со 6-парчиња комплет за чудак : одличен привлечен. Лесно за децата да користат. Докажани бои што привлекуваат риби. Користете со ултра лесен справи. Работи длабоко 1'-2 '. Разновидни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент