.

.

Уникатни поговори за женски вратоврски врат на вратот, цветен рафран ракав за ракав мини фустан

Уникатни поговори за женски вратоврски врат на вратот, цветен рафран ракав за ракав мини фустан

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Слатка и радосна, овој мини фустан со ракави ракави се одликува со флорална и а-линија полите совршени за следната сезона. Флутерските руфли носат разиграно движење до фустанот А-линија во поволна цветна шема. Бидете подготвени за забавата што доаѓа со сонцето во ова диско-цветно минисено исечено со затрупан врат само-вратен појас, и издувани кратки ракави. Слатко печатење ја зафаќа оваа убава, пафта со ракави, стилизирана со силуета за вклопување и пламен. Едноставно носење со костум од сандали за многу прилики. Повод : Дневен случај, деловна канцеларија, плажа, одмор, ноќна ноќ, гостин на свадба, викенд, шопинг, датум, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи во големина XS (висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, тежина : 124,6 фунти). Grith - Girth на половината - Вкупна должина 35 7/8 - 29 1/8 - 34s 37 3/4 - 31 1/8 34 5/8m - 39 3/4 - 33 1/8 35 1/4 L 42 7/8 - 36 1/4 35 7/8xl 46 1/8 - 39 3/8 36 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поговори за женски врата вратот на вратот, цветни цветни рафлени, мини фустан 100% полиестер. Увезен. Врзана врата. Исечете ги кратки ракави со пуф.

Главните карактеристики

Избор на клиент