.

.

Време и време, Snap Snap Front Shacket, големини XS-3x

Време и време, Snap Snap Front Shacket, големини XS-3x

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Време е да го пречекате Snap Front Shacket од време и да влезете во вашата гардероба оваа сезона. За оние кои не се запознаени со терминот, Шекот во суштина е малку преголема јакната на кошулата, која во моментов е низ нашите извори на Инста и доминира во сите наши омилени продавници. Шакот е подебел од просечната кошула, но потенка од вашиот тежок зимски палто, така што можете лесно да ги поставите преку тела и под палто во текот на постудените температури. Дизајниран со полите на кошула за ладен девојче обичен изглед, и многу џебови за да можете да ја оставите торбата зад себе и сè уште да имате сè што ви треба. Завршено со сјајна, витана со дијаманти. Само на. Материјал : школка : 72% најлон/28% памук; Поставена/полнење : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Јака : јака од точка. Затворање : предвремена предна рака. Ракави ракави. Суштински карактеристики : Сјајна постава со ватирање на дијаманти; полите на кошули; капка јарем во грб. Frontенски предниот дел од предниот дел од времето и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент