.

.

1 2 W 67 H MID-AMERICA VINYL, Стандардна големина Катедрала на горниот центар Мулион, Отворен БУРВЕРСКИ БУНТЕР, W завртки за инсталација на Shutter-Lok & Suting,-Bordeaux

1 2 W 67 H MID-AMERICA VINYL, Стандардна големина Катедрала на горниот центар Мулион, Отворен БУРВЕРСКИ БУНТЕР, W завртки за

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Класичен изглед одговара за колонијални, ранч, современи и други стилови на домови. Овие ролетни чисти линии и врвот на катедралата-профил даваат подобрена димензија и слој на рафинирање за еден дом. Ограничена гаранција за живот на надворешни винилни ролетни. Винил -ролетни нема да попуштат или избледат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни за сопствена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Прифатлива цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент