.

.

Компатибилна замена за IBM InforPrint боја MFP сет на ласерски касети со тонер: црна 39V2430, цијан 39V магента 39V & жолта 39V2433

Компатибилна замена за IBM InforPrint боја MFP сет на ласерски касети со тонер: црна 39V2430, цијан 39V магента 39V & жолта

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Заштедете уште повеќе со нашите касети со ласерски тонер за повторно воспоставување. Овој сет вклучува 2 црни 39 V2430 1 CYAN 39 V2431 1 Magenta 39 V2432 & 1 Yellow 39 V2433 Дополнителен кертриџ со црн ласерски тонер со висок принос. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот IBM 39 V2430 кертриџ Кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашите повторно воспоставени касети за IBM се поддржани од нашето 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Оваа ставка работи во следниве печатачи во боја на IBM Infoprint : 1824, 1825, 1826 MFP и 1836 MFP. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во IBM Infoprint Printers Color : 1824, 1825, 1826 MFP и 1836 MFP. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент