.

.

Ferrara најголемиот дел од црви од црви, разновидни овошни вкусови, lb

Ferrara најголемиот дел од црви од црви, разновидни овошни вкусови, lb

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во вкусен третман со најголемиот дел од Ферара, мини бонбони од црви. Мека и џвакана, има вкусни разновидни овошни вкусови, вклучувајќи лимон, грозје, јагода, цреша и вар. Оваа бонбона на Ферара е направена со кисел шеќер и има форма на црви. Доаѓа во голема торба што е идеална за споделување со семејството и пријателите. Исто така е погоден за забави, торби за фаворизи, грабни торби и јадења со бонбони. Ferrara најголемиот дел од црви црви, разновидни овошни вкусови, 5 lb : мека и џвакана гума за слатки со кисел шеќер. Гуми бонбони во форма на црви. Без масти. Портокалова, сина, црвена, розова, зелена и жолта боја. Избрани овошни вкусови : лимон, грозје, јагода, цреша и вар. Голема торба од 5 фунти е идеална за споделување со семејството и пријателите. Може да се користи и за забави, забави за забави, торби за грабнување и јадења со бонбони.

Главните карактеристики

Избор на клиент