.

.

Здрав избор, чинија со моќност на корејски стил замрзнат оброк, 9. ул

Здрав избор, чинија со моќност на корејски стил замрзнат оброк, 9. ул

DEN 44.32

Пристапност
Во достапна форма

Барате протеински сад со смели, меѓународни вкусови? Обидете се со здрав избор корејски инспирирани чинии за говедско месо. Спакувано со вкус на небелива-чипка, овој сад за напојување е направен со говедско месо USDA, и мешавина од кеale, спанаќ и црвена киноа. На врвот со зачинет сос од Гочуџанг, овој микробранова оброк испорачува 20 g протеини по порција за да ве натера да се чувствувате задоволни. Часовите за моќност на здравиот избор се одлични за ручеци во движење или брзи вечери. Направете го лесно јадењето умно со смели, ароматични оброци кои ве одржуваат задоволни и кои се подготвени за неколку минути. Моќ преку вашиот ден со здравствен избор за напојување со моќни корејски говедско месо замрзнати оброци. Содржи еден 9,5-мл. Часови за напојување со здравиот избор на говедско месо инспирирано од корејски оброк. Овој корејски инспириран протеински сад е направен со говедско говедско месо USDA. Ова ароматично јадење има темни, лиснати зеленило, црвена киноа и е на врвот со зачинет сос од небелива-кутија. Зачувајте ги чинии за напојување со здрав избор за брзи вечери или ручеци во движење. Уживајте во 20 g протеини по порција во микробранова чинија за да ви помогне да напојувате преку денот.

Главните карактеристики

Избор на клиент