.

.

Рокер за игри со лого на Мејн Црните мечки

Рокер за игри со лого на Мејн Црните мечки

DEN 1119.84

Пристапност
Во достапна форма

Game Rocker 100 е совршен избор за која било конзола, рачно држени или ентузијасти за мобилни игри. Страничниот монтиран звучник системот обезбедува висококвалитетно аудио за дополнително потопување во игри. Столот брише чисто и лесно се склопува за складирање. Бидејќи играта Rocker 100 го има системот XZIPIT, можете да го покажете вашиот омилен тим или лига. Целосниот систем за контрола на медиумите ви овозможува само директно да се поврзете со вашиот уред и играта. Користете XZIPIT систем за да можете да разменувате помеѓу логоата на вашите омилени тимови во секунди. Дизајн на преклопување. Bluetooth компатибилни парови со повеќето уреди. Препорачан опсег на возраст (години) 10 и повеќе. Капацитет за тежина (lb.) 200.

Главните карактеристики

Избор на клиент