.

.

Пионерската жена тексас влече панталони, женски

Пионерската жена тексас влече панталони, женски

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Измешајте удобност и стил со овие фармерки со тексас од пионер. Овие тенок фармерки обезбедуваат целодневна удобност со затегната тексас ткаенина и скриена еластична лента за половината. 29 "inseam лесно се спарува со станови, патики или потпетици - каков и да се повикува приликата. Достапно во асортиман на миења. Ексклузивно на. Материјал : 56% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина S. inseam 29”. Затворање : скриена еластична лента за половината. Џебови : faux предни џебови; функционални џебови на задниот дел. Карактеристики : странични парчиња на пом; на фармерки од Pioneer Woman. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент