.

.

Пронаоѓање на корпа за кадифен двојно џамбо

Пронаоѓање на корпа за кадифен двојно џамбо

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се да соберете бонбони на Ноќта на вештерките, да ловите велигденски јајца во пролет, или да носите нешто што сакате во секое време од годината, со ова откритие со кадифен корпа за џамбо. Оваа конкретна корпа е дизајнирана да изгледа како омилена портокалова риба од сите, франшиза за филм „Дори“. Целата корпа е во облик на телото на Немо, со неговите големи очи на Гоголи на предниот дел на корпата, и со симпатични мали перки и опашка што излегуваат од страна и грб. Има голема и мека рачка со лесна зафат на врвот, совршена за фаќање на мали раце додека се шетаат низ градот, и наречен ентериер за да ја заштити вашата распродажба. Соберете го ова парче официјално наоѓање на стока за дори за какви било суперфани на Dory или Nemo во вашиот живот и гледајте како нивното лице светло! Кошумот со кадифен џамбо е идеална за Ноќта на вештерките, Велигден или употреба во кое било време од годината. Дизајниран да изгледа како Немо од франшизата за откривање на филмот Дори. Официјално наоѓање стока Дори од Дизни. Во облик на телото на Немо, со големи очи што излегоа од предниот дел, а перките и ги опашка од страна и грбот. Големата и мека рачка со лесна зафат е совршена за мали раце. Внатрешноста на корпите е наредено да ги заштити вашите производи. Совршено за какви било суперфани на Dory или Nemo во вашиот живот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент