.

.

Два тенок фит бел смокидо со бело смокинг со јака од две копчиња и лента за завршување на лентата

Два тенок фит бел смокидо со бело смокинг со јака од две копчиња и лента за завршување на лентата

DEN 1231.84

Пристапност
Во достапна форма

Верно Слим се вклопи во бело смокинг со две парчиња со две јаки од јака и лента со ленти (со панталони). Јакна : единечна града, целосно наредена, 2 предни џебови со лента со ленти, двојни отвори; Панталони : Подредени на коленото и непречено за прилагодување. Бидете Suave и Debonair во овој 2-парчен тенок фит бел смокинг од Верно Фасонс. Смокиот има целосно поставена јакна со двомеч, единечен дизајн на градите, сатенски трими на јака, два предни џебови и џеб за заварување на градите. Четирите внатрешни џебови и двојните странични отвори додаваат допир на погодност на ова тенок вклопување смокинг. Копчињата за сатен по должината на манжетните додаваат совршен завршен допир на елегантен дизајн. Појавувањето, рамни предни пантолони имаат сатенска лента надолу по нозете и преку прилагодливата лента за половината. Покриената еластична лента во половината обезбедува удобност. Панталоните доаѓаат незабележани за да можете да ги прилагодите на точно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент