.

.

Еднакво тресење на замена на оброкот, ванила, КТ, fl мл, бело

Еднакво тресење на замена на оброкот, ванила, КТ, fl мл, бело

DEN 100.48

Пристапност
Во достапна форма

Едначи за замена на оброкот Шајк, ванила, 4 брои, 11 fl oz, без глутен комбинирајте добар вкус со силни здравствени придобивки. Тие се подготвени да пијат директно од кутијата и да не бараат дополнителна подготовка. Слично на Аткинс, овие тресења содржат доволно хранливи материи за да служат како целосен оброк кога е потребно. Тие испорачуваат 15 грама протеини, седум грама јаглени хидрати и 24 витамини и минерали по порција. Направени со вештачки ароматизирана формула, овие пијалоци се безбедни за оние што се придржуваат кон диета што е пријателска со кето или програма за слабеење. Гладот ​​на гладот ​​брзо или добие удобна закуска кога ви е потребна со нашите еднакви тресења за замена на оброкот. Добивањето на вистинските здравствени одлуки може да биде предизвик. Со целосен спектар на производи и едноставни решенија, еднаков ви овозможува да се грижите за вашето семејство со доверба. Подготвени тресења за пиење. Кето пријателски. 15g протеини + 24 есенцијални витамини и минерали. 3 G јаглени хидрати. 160 калории по порција. Вештачки зачинет. Може да се користи како замена на оброк или хранлива закуска. Споредете со Аткинс. Кошер. Вкусен вкус на ванила.

Главните карактеристики

Избор на клиент