.

.

Сонувај на мене Чатам вртливиот лебдител во сива боја, сертифицирана ФСЦ, издржлива полиестерска ткаенина

Сонувај на мене Чатам вртливиот лебдител во сива боја, сертифицирана ФСЦ, издржлива полиестерска ткаенина

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Поставете ги оние болки во мускулите, медицинска сестра на вашето бебе или едноставно уживајте во некое време на застој во топлата прегратка на сонот на мене Chatham Basic Glider Recliner Rocker. Од кадифен седење до мазни движења за лулка и летање и лесна за употреба на функција за лежење, Чатам пишува луксуз и удобност како никој друг! Чатам има ергономска поддршка за потпирачот за грб за возрасни, удобни странични потпирачи и мазни летачки, 360 ° движења за вртење и лулка, дизајнирани да обезбедат максимална удобност на вашето тело. Влегувањето е ветре благодарение на удобната, лесна до достапна и користете лост на потпирачот за рака. Уживајте во предностите на собранието без алатка со Чатам! Чатам е покриен со лесна чиста издржлива полиестерска ткаенина со полнење со пена. Чатам тежи 80,5 фунти и има капацитет на тежина од 250 фунти. Ги исполнува сите барања за запаливост CA TB117-2013 и има 6 месеци ограничена гаранција на производителот. Релаксација и удобност, неограничено : со ергономска поддршка за потпирачот за грб за возрасни, удобни странични мириси, 360 ° движења за вртење и мазни лизгачки и лулашки, Чатам е дизајниран да обезбеди целосна удобност на вашето тело . собрание без алатки и лесни за- Користете механизам за лекување : Поставувањето на Чатам е лесно и не бара алатки! Исто така, доаѓа со лесна лост и употреба на потпирачот за оружје . Силна и цврста градба : Чатам има цврста метална основа која лесно поддржува вртења на вртење од 360 ° и способности за летање . Погодноста свесна : Овој едриличар е Покриена со лесна чиста, издржлива полиестерска ткаенина со полнење со пена и има погодни странични џебови. Спецификации на производот : Глајдер Чатам тежи 80,5 фунти., И има капацитет на тежина од 250 фунти. Димензии : 30 "L x 29,5" W x 40 "H (инчи). Ги исполнува сите барања за запаливост на CA TB117-2013 и има 6-месечна гаранција на ограничен производител.

Главните карактеристики

Избор на клиент