.

.

Wrangler Big Hapen Brown Rivet Bytch Belt со антички никел хардвер

Wrangler Big Hapen Brown Rivet Bytch Belt со антички никел хардвер

DEN 256.00

Пристапност
Во достапна форма

Wrangler Men's Rivet Stitch Blat со антички никел хардвербрајт Класичен изглед со ременот за бод на Wrangler Rivet. Направено со целата издржливост и удобност што ги очекувате од Wrangler, деталите за дизајнот вклучуваат зашивање на контраст во средината на ременот, антички хардвер на никел и пет издолжени дупки за појас за изглед што никогаш нема да излезе од стил. Зашивање на контраст во средина на појасот. Антички хардвер на никел. 5 издолжени дупки на ременот. Гроздобер изглед. Стил# RWB5312.

Главните карактеристики

Избор на клиент