.

.

Бела Вита Скарлет Втори пумпи за пета за мачиња

Бела Вита Скарлет Втори пумпи за пета за мачиња

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Скарлет од Бела Вита е класична пумпа за прашка, совршена за смартирање на вашата канцеларија или вечерен изглед. Безвременски, стилизиран со шик зашилен пети и ретро маче потпетици. Исечена со мачна тока која нуди прилагодливост и обезбедува совршено вклопување. 1,75 инчи пета за мачиња. Модерен зашилен пети. Маче потпетица. Прилагодлива лента за заклучување. Подготвена влошка.

Главните карактеристики

Избор на клиент