.

.

Организатор Козметички badget Вметнете чанта Организатор цврста црна боја

Организатор Козметички badget Вметнете чанта Организатор цврста црна боја

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Никогаш не треба да се грижите за оставање на нешто што ви треба повторно со овој простран организатор. Нема повеќе копање на дното на чантата и сè уште не наоѓајте што ви треба. Само преместете го овој организатор кога се префрлате помеѓу чанти. Овој организатор на чанта одржува сè организирано и на вашите прсти. Ова може да се користи и како патна шминка/козметичка кеса. Има место за вашиот мобилен телефон, креми за раце, пенкало, кармин, клучеви, лосион и сите предмети за шминка, 2 големи џебови со патент, простор за складирање на пространа центар. 3 џебови од предната страна и 2 џебови од другата страна. Доаѓа со рачки што можете да го кренете лесно или само да го носите организаторот сам по себе. Исчистете го преку материјалот што можете лесно да забележите што барате. Лесно забележете ги и организирајте ги вашите предмети со оваа торба со тешки организатори. Може да се користи и како торба за шминка за патување. Организаторот на PVC чанта вклучува повеќе џебови за сите ваши припаѓања, клучеви, кармини, мобилни телефони, лосиони, предмети за шминка, креми за раце. Со рачките го олеснува префрлувањето помеѓу чантите. Организаторската торба има многу прегради, вклучувајќи 2 големи џебови со патенти, еден голем главен џеб и 5 мали џебови. Ја одржува вашата дизајнерска чанта чиста, организирана и без лош мирис.

Главните карактеристики

Избор на клиент