.

.

Единствени поволни цени за цветни лисја на плажа на плажа на плажа по кошула

Единствени поволни цени за цветни лисја на плажа на плажа на плажа по кошула

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали на карневалите, фестивалите, одморите, плажите, па дури и на тематска забава, сигурно ќе добиете многу комплименти. Дајте допир на шарм на вашата нова сезонска гардероба со овие врвови. Оваа обична блуза е ваш следен одмор од суштинско значење во кој има живописно печатење. Совршено спарете го со шорцеви, фармерки, здолниште и сандали за да покажете изглед на плажа или обичен изглед! Повод : викенд, плажа, одмор, тематска забава, летна забава, патување, забава во базен, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", должина на рамото : 15 3/4 инчи, тежина : 108 фунти, модел носи X-Small.Meare Surment (во инчи) Меѓународна големина градите - -Вистичка ширина ширина на рамото Вкупна должина - 37 35 7/8 - 18 3/4 - 24 3/8s - 39 - 37 3/4 - 19 5/ 8 - 24 3/4 M 41 - 39 3/4 - 20 5/8 - 25 1/4 L - 44 1/8 42 7/8 - 22 1/4 - 25 5/8xl - 47 1/4 46 1/8 - 23 7/8 - 262 XL - 50 3/8 - 49 1/4 25 3/ 8 - 26 3/83 XL - 53 1/2 - 52 3/8 27 - 26 3/4 повеќе стилови, повеќе избори , Ве молиме, кликнете овде. Единствени поволни цени на плажата на плажа на плажа на плажа надолу со кошула 100% полиестер. Увезено. Цветни лисја печатени. Забележан лап. Краток ракав. Копче надолу. Машинско миење ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент