.

.

Сандалите за слајдови на новитет на Рик и Морти за мажи

Сандалите за слајдови на новитет на Рик и Морти за мажи

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Лизгајте во стил на поп култура со овие удобни сандали на Рик и Морти за мажи. Овие сандали со слајдови имаат разнобојно детали за вашето омилено цртано дуо - Рик и Морти. Спарете ги овие сандали со омилените графички мета и шорцеви за лежерен изглед кој е тотално кул и секојдневно со лесен дизајн. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Отворен пети; детали за контраст. © Цртана мрежа, сите права се задржани. Мажите Рик и Морти сандали.

Главните карактеристики

Избор на клиент