.

.

Кози 8. 8. Календар јануари -декември: Месечен календар со САД во Велика Британија канадски христијански еврејски муслимански празници -кози деца животни природа

Кози 8. 8. Календар јануари -декември: Месечен календар со САД во Велика Британија канадски христијански еврејски муслимански

DEN 191.20

Пристапност
Во достапна форма

✔ Месечен календар на коза фотографија. Од јануари 2020 година до декември 2020 година со САД/УК/канадски/христијански/еврејски/муслимански празници наведени во календарот. ✔ Календар во преглед за 2020 година. ✔ Прекрасни фотографии за секој месец од календарот. ✔ Цврст и стилски - преземете одговорност за вашиот распоред со трендовски стил. Меки капаци со висок квалитет - календар од 8,5 x 8,5 инчи. ✔ Лесно е да се претвори во wallиден календар. Дали сакате wallиден календар? Само удрете ја дупката во горниот дел од страницата со фотографии. Сега имате прекрасен календар на фотографии се претвори во календар на wallидови. Кози 8,5 x 8,5 Календар јануари 2020 година -декември 2020 година : Месечен календар со САД/УК/канадски/христијански/еврејски/муслимански празници -кози деца животни Природа (хартија).

Главните карактеристики

Избор на клиент