.

.

Sulfенски плус големина на Avia Plus Shorts Shorts

Sulfенски плус големина на Avia Plus Shorts Shorts

DEN 446.08

Пристапност
Во достапна форма

Одете на растојанието во меки и строги шорцеви на Авиа. Вградените шорцеви за велосипеди обезбедуваат удобност и покриеност што ви треба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Среден пораст. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Внатрешни џебови. Истегнете ткаенина со финиш за влага. 48% рециклиран полиестер/38% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Наредени шорцеви за трчање за жени со плус големина од Авиа.

Главните карактеристики

Избор на клиент