.

.

K Радијална приколка 175 80R C приколка гума

K Радијална приколка 175 80R C приколка гума

DEN 773.44

Пристапност
Во достапна форма

K9 Radial Trailer 175/80 R13 Cover View For Veribity и целата временска влечење во гума за приколка со средна должност, радијалниот приколка K9 е одличен избор. Радијална конструкција. Ц рејтинг на оптоварување. 6 Пли оценето. Четири жлебови на цик -цак ја зголемуваат влажната влечење. Трејлер гума; Не е наменета за употреба на лесни камиони.

Главните карактеристики

Избор на клиент