.

.

Атлетски работи женски меки џогери

Атлетски работи женски меки џогери

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Пријатниот стил е ваш со меки панталони со џогер со атлетски дела. Разновиден стил, овие џогери ве одведуваат од студиото до улицата во без напор. Полнете пар со мека качулка и за fallуби се во изгледот на атлетизмот од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 73% полиестер/22% модал/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : jogger стил; Заштитена нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Ogенски џогери од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент