.

.

Women'sенски мазен u Измазнување и прикривање на градник, стил 3W11

Women'sенски мазен u Измазнување и прикривање на градник, стил 3W11

DEN 271.04

Пристапност
Во достапна форма

Bali One Monue U Misture & Cockelling Underwire Bra за непречен изглед под облеката. Решајте ги испакнатините на страната и грбот и бидете сигурни дека нема шоу преку. Свилен мазни, лесни чаши и назад за елегантен изглед. Прикривање ливчиња за скромност и обликување. Рамни, прилагодливи ленти за удобно рамо. Изграден дизајн удобност-У дизајн за непречен грб и престој во место.

Главните карактеристики

Избор на клиент