.

.

Теа сина 9'2 12 'Глобален килим на отворено во затворен простор

Теа сина 9'2 12 'Глобален килим на отворено во затворен простор

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата Теа има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина. Нијанси од. Колекција. Артсистички ткајачи. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! Функционално бр. Купот на купот нема да ги попречи вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент