.

.

Garanimals Baby & Toddler Girls Graphic Thermal Therm, големини 12M-5T

Garanimals Baby & Toddler Girls Graphic Thermal Therm, големини 12M-5T

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Колку симпатичен додаток на гардеробата на вашите мали девојчиња! Овој класичен пад го добива третманот со garanimals со удобен дизајн на памук-мешавина и симпатична графичка печатење. Топлинските маички за девојчиња за бебе или мали деца совршено со нејзините омилени дното за целосен целодневен изглед! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Термичка маица за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент