.

.

Georgeорџ Биг Машки Рипстоп влече шорцеви

Georgeорџ Биг Машки Рипстоп влече шорцеви

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Удобно и удобно, запознајте ги вашите нови шорцеви со топло време од Georgeорџ. Со лесен за носење, влечење стил со еластична половината за дополнителна удобност, краткиот пар на мажите со вашите омилени поло или маици за целосен, летен изглед. Не заборавајте : џебот од предниот дел на бутот овозможува повеќе простор да обезбеди најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со детали за копчето. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови на грбот; 1 џеб на бутот. Карактеристики : Еластична половината за дополнителна удобност. Мажите за повлекување шорцеви од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент