.

.

Peermont 18k розово злато позлатено принцеза кубна кубна цирконија манжетна со обетки

Peermont 18k розово злато позлатено принцеза кубна кубна цирконија манжетна со обетки

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Обените на Хуги Студ се еден од најжешките трендови во Холивуд во моментов! Овие зачудувачки обетки на обрачот се направени од никел без злато од 18К, за да се спречи иритација и да ве остават да изгледате прекрасно. Совршено за секоја пригода и гарантирано да ја задржат нивната елегантна и сјајна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент