.

.

ПЕТ -Извидник кучиња Зимска облека Спорт Спорт стил Еластофит Виндпорен водоотпорен за мали средни кучиња миленичиња, кралски, м

ПЕТ -Извидник кучиња Зимска облека Спорт Спорт стил Еластофит Виндпорен водоотпорен за мали средни кучиња миленичиња, кралски,

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

GF Pet Canadian (Монтреал, Квебек) Модна куќа за кучиња, носи животна функционалност од глава до опашка што го надополнува уникатниот стил и личност на секое милениче, од најмалото до највисокиот. GF Pet има репутација во индустријата за миленичиња како прва вистинска „модна куќа“ за кучиња. Ние преведуваме топла и трендовски човечка мода во милениче и ја прилагодуваме брилијантно за да одговараат на сите големини и форми на кучиња. Никогаш не правиме компромис за стајлинг, квалитет на ткаенина, завршница, вредност или вклопување. Кога другите компании прават облека за кучиња, GF Pet прави одлична човечка облека што убаво одговара на кучињата. Преку иновативни идеи за производи, од нашата еластофит до мраз-вест, носиме решенија за да им помогнеме на домашните миленици и нивните сопственици да живеат безбедно и удобно. Дизајнот на еласто-вклопување ергономски Wishbone значи дека повеќе не треба да ги кревате шепите на кучето за да го облечете палтото. Тоа е лесно! Јакната за кучиња GF Pet Scout е најдобриот натпревар за спортски кучиња. Неговиот дизајн на блок во боја и поставата на Шерпа ќе се вклучат во секоја авантура! GF Пет извидник кучиња Зимска облека Спорт стил еластофит ветроупорен водоотпорен за мали средни големи миленичиња, кралски, М -извидник кучиња од кучиња од ГФ миленичиња канадски кучиња облека Мода куќа. Elastofit технологија ергономски дизајн на желби значи дека повеќе не треба да ги кревате шепите на кучето за да го облечете палтото. Тоа е лесно!. Водоотпорен. Поставата за пуканки Шерпа. Бунџиски кабел со стопери. Дизајн на блок во боја. 100% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент