.

.

Благословете го ова дете персонализиран крст на крстот за момчиња

Благословете го ова дете персонализиран крст на крстот за момчиња

DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот ексклузивен дизајн на вкрстено чување ја карактеризира фразата "Бог да го благослови ова дете". Ние го персонализираме религиозниот чувар со име и датум. Прави совршен подарок за раѓање на бебе или религиозни настани, како што се крштевање, крштевање или причест. Одлична идеја за подароци од кума или кум или дури и баба и дедо. Благословете го ова дете Персонализирано вкрстено кутија за момчиња : мерки 5 "x 4" x 1-1/4 "високо. Направено од порцелан. Персонализирајте ја нашата кутија за вкрстено чување со име и датум.

Главните карактеристики

Избор на клиент