.

.

Колтов веганска кожа Оливија Мала чаша, црница

Колтов веганска кожа Оливија Мала чаша, црница

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Копчињата Колтов Оливија од Колтов има двојни рачки, странични прегради, центар за патент, џеб за внатрешни патенти и џебови за внатрешни работи. Мерки за чанти 10.5 '' l x 3.75 '' W x 7 '' H. H. Hand Hands Crop од 5 ''. Пад на каишот на рамената од 28,5 '' винил. Копчиња со колтов - отелотворуваат безвременски дизајни, отпечатоци и силуети. Нашите чанти не се само додаток, туку завршен допир што го истакнува вашиот изглед и ги носи сите ваши најважни работи. Нашите практични дизајни можат да ве одведат од ден на ноќ и да работат до викенд. Нема потреба да се компромитира стил за функционалност кога носите Колтов . Секојдневно сателит - Оливија Сачер се одликува 5. 5 „Врвни рачки и каиш од 26“ за вистинска удобност и вклопување. Оваа разноврсна сателит е совршена за секојдневна употреба и лесно ја воздигнува каква било облека. Висококвалитетна веганска кожа - нашите торби се без суровост и изработени од највисока стандардна веганска кожа. Издржливиот и лесен за чистење на материјалот ја прави оваа торба совршена за работа, патување или секојдневна употреба, додека е совршен подарок за секој lубител на животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент