.

.

Каваи Дрво Пловечки Полица Каваи Ѕид Декор Каваи Соба Декор Каваи Розова Соба Декор

Каваи Дрво Пловечки Полица Каваи Ѕид Декор Каваи Соба Декор Каваи Розова Соба Декор

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Симпатична дрвена решетка за Складирање Спецификации На Производот Големина : 19,5 * 12см/7,6*4,2 инчи. Производ материјал : дрво производ површинска обработка : рачно насликани, ќе има мали недостатоци. Рачно Насликани Дрво Лебдат Полица Каваиesетски. Нашата симпатична лебдечка полица димензија : 19,5 * 12см/7,6*4,2 инчи. Каваи организатор за соба. Совршен за каваи соба декор decетски. Па Пакет И Услуга : секое прашање кажете ни, ќе ви служиме во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент