.

.

Свети Патрикс Ден Круг Т Обична Кошула Печатени Вратот Маица Резервоарот Без Ракави Женски Елек Елек Блуза Блузи Обичните Кошула Женски Тенкови & Камис

Свети Патрикс Ден Круг Т Обична Кошула Печатени Вратот Маица Резервоарот Без Ракави Женски Елек Елек Блуза Блузи Обичните Кошула

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Стил : Секојдневен Материјал : Појестер што добивате : 1 Х должина На Ракавот : Долг Ракавова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Забелешка : Сезона : Тип На Есенска Шема : Печатеното може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специјален о Лабав дизајн на Вратот : Жениза можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет изработен е од висококвалитетни материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!Големина шема : . Големина : С САД : 4 Биста : 96см/37.80" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 Биста : 104см/40.94" Должина : 67см/26.38"Големина : XL САД : 10 БИСТА : 108см/42.52" Должина : 69см/27.17"големина : ххл сад : 12 биста : 114см/44.88" ДОЛЖИНА : 71см/27.95" 3х женски врвови плус големина краток ракав. кошули за жени секси секојдневен лето. свети патрикс ден кошула жени. Што Добивате : 1 Х Кошула. Тип На Шема : Печатени. Материјал : Појестер. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Должина На Ракавот : Долг Ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент