.

.

Нема граници за плетени панталони за џогер со цврста лента

Нема граници за плетени панталони за џогер со цврста лента

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Нема граници машки плетени цврсти ленти со џогерни панталони; Без разлика дали се упатувате кон работа, трчате работи или одите на обичен изглед на атлетизмот, не можете да тргнете наопаку со овие тенки џогери од без граници. Тие се изработени од мека француска ткаенина Тери за да ве одржат удобно и да имаат спортски сет на странични странични ленти. Ребрежната лента за половината и влечењето обезбедуваат прилагодено вклопување додека манжетните за нозе се ребрести за да ја создадат таа трендовски, заострен силуета. Три пригодни џебови (две страни, една назад) ги комплетираат плетените џогери, кои се достапни во разновидни бои. Нема граници машки плетени цврсти ленти со џогерни панталони; Плетена измислица; Тенок вклоп; Faux лета; Еластично ребро половината со кабел за цртање; Еластично ребро дно полите; Два џебови од предната страна; Еден задниот џеб; Шарена лента на страничните споеви; Достапно во разновидни бои и големини; Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, ниско железо по потреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент