.

.

Aarco Производи СВ Капучино Винил Завиткани Дисплеј Одбор-во

Aarco Производи СВ Капучино Винил Завиткани Дисплеј Одбор-во

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики Квадратни Аголни панели се дизајнирани за рамо до рамо или самостојна инсталација.Двата стила ги надополнуваат повеќето внатрешни апликации, лесно се инсталираат и нудат голема површина за прикажување.Фабричките закачалки се стандардни.Рамка-Квадратна Лопатка-Ткаевинил Завиткана Табла За Прикажување-Капучиноза - 18 х 24 инчи.- ШКУ : Aarc7037 Карактеристики Квадратни Аголни панели се дизајнирани за рамо до рамо или самостојна инсталација. Двата стила ги надополнуваат повеќето внатрешни апликации, лесно се инсталираат и нудат голема површина за прикажување. Фабричките закачалки се стандардни. Рамка-Квадратна Бура-Ткаат. Винил Завиткани Дисплеј Одбор. Боја-Капучино. Големина - 18 х 24 во. - ШКУ : АРК7037.

Главните карактеристики

Избор на клиент