.

.

Младински Мал Репка Кралскиот Торонто Блу Џејс Ја Сакам Мама Маица

Младински Мал Репка Кралскиот Торонто Блу Џејс Ја Сакам Мама Маица

DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

Вашето дете ќе биде подготвено да навива За Торонто Блу Џејс кога ќе го фрлат Ова Ја Сакам Мама Маица со Мала Репка. Шармантната графика претставува прекрасна промена од традиционалниот изглед и меката ткаенина ќе го одржува вашиот млад обожавател удобен за сите натпревари се додека тие среќно се вкорени, корен, корен за домашниот тим. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Марка : Мал Репка. Материјал : 100% Памук. Краток ракав. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, мали деца и доенчиња. Графика за печатење на екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент