.

.

Главни перформанси Текстурирана крпа за бања - кафеава корпа

Главни перформанси Текстурирана крпа за бања - кафеава корпа

DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Дајте ја вашата мастер бања или гостински бања луксузен стил и удобност со пешкир за перформанси на главните места. Секоја крпа е густо ткаена од густ, екстра-апсорбентен памук за да создаде кадифен крпа за бања што ве исуши брзо и се чувствувате неверојатно меко на вашата кожа. Оваа чиста памучна крпа ќе ве завитка во удобност со пет starвезди, но сепак се доволно издржливи за дневна употреба. Ултра-мек, машина што може да се мие на машини користи нула-тв-тв-памучни јамки за брзо апсорбирање на вишок вода, додека својствата отпорни на избледени помагаат во одржувањето на живописната боја на миењето на пешкирите по миењето. Одликувајќи се со класичен дизајн со готови рабови. Пешкирот доаѓа во низа цврсти бои за да му дадете разлика на постојниот декор на бањата. За спа-достоен стил, освежете ја вашата бања со пешкир за перформанси на главните места. Мерки за пешкир за бања 54 "x 30" (137,16 см x 76,2 см). Машина за перење. Направено од 100% памук. Избледени отпорни и дополнителни абсорбенти. Издржлива, памучна крпа за бања е секојдневно мора да има за вашата бања. Памучни јамки со нула-ткиво се чувствуваат луксузно меки и се исклучително апсорбирачки. Долготрајната цврста боја со готови, засилени рабови за полиран стил. Достапно во живописни бои за да се меша и да се совпаѓа со декор на бања. Грижа за пешкири за бања : Измијте пред употреба. Машинско миење топло. Tumble Dry Ship. Не бели. Не пеглајте. Пешкир за бања : 54 "x 30" (137,16 см x 76,2 см).

Главните карактеристики

Избор на клиент