.

.

Sksloeg Sksloeg Чистење Блузи За Жени Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Печатење Блузи V-Вратот Ноќта На Вештерките Ден Маици Работна Облека Медицинска Сестра Униформа Маиц

Sksloeg Sksloeg Чистење Блузи За Жени Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Печатење Блузи V-Вратот Ноќта На Вештерките Ден Маици

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 22см/8,66" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 23см/9,06" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 116см/45,67" рамо : 48см/18,90" ракав : 24см/9,45" должина : 72см/28,35"големина : xl биста : 124см/48,82" рамо : 50см/19,69" ракав : 25см/9,84" должина : 74см/29,13"големина : ххл Биста : 132см/51.

Главните карактеристики

Избор на клиент