.

.

Рандолф Таб С Плус С Фе Случај 12.4 Со Држач За Молив За Заштитник На Екранот [ Ротирачки Ремен За Рака] И Куќиште За Отпорност На Капка За Галакси Таб С Плус

Рандолф Таб С Плус С Фе Случај 12.4 Со Држач За Молив За Заштитник На Екранот [ Ротирачки Ремен За Рака] И Куќиште За Отпорност

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлив/Отстранлив Ремен за Рамо (вкупна должина : 172см 67ин) е попогоден за носење Галакси Таб С7 ФЕ 12,4 инчи. 360 Ротирачки Држач за Удар обезбедува гледање со повеќе агли, со мек ремен за рачка, полесен за користење на таблетот при патување на отворено, работа, игри со деца. Лесно се прицврстува и отстранува. Исто така е прилагодлив за да одговара со различни прилики и за различни луѓе.4" 2022/2021 Со Држач За Моливи За Заштитник На Екранот [360 Ротирачки Ремен За Раце] И Куќиште За Отпорност На Капка За Galaxy Tab S8 Плус/ S7 FE 12.4" Светлосни Карактеристики : Компатибилност : Исклучиво дизајниран За Galaxy Tab S8 Плус/ S7 FE/ S7 Плус 12. Професионален дизајн, удобен, издржлив.4" Објавен 2022/2021/2020 (Модел : См-Х800/Х806/Т730/Т733/Т738/Т970/Т975/Т976), Ве Молиме Потврдете го производот пред купувањето. Закачете го насекаде за подобра забава, направете ги рацете .

Главните карактеристики

Избор на клиент