.

.

Божиќ Престилка, Возрасни Дедо Мраз Лен Престилка Божиќ Празник Декоративна Носија Додаток

Божиќ Престилка, Возрасни Дедо Мраз Лен Престилка Божиќ Празник Декоративна Носија Додаток

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ксинг чи диан од пазарот Џојбај.Опис : Дизајнирана Со Печатење Божиќна тема, оваа престилка е совршено погодна за Носење На Божиќ за да направите вечера со семејството и пријателите.Ако сакате престилка која е отпорна на абење и не е лесна за брчки, оваа престилка е вашиот прв избор, додека исто така не се деформира по долго миење.Изработен од висококвалитетни полиестерски и ленени материјали, удобен е и мек.Должината на производот е 55см, ширината е 68см.Овој производ е погоден за кујна или како подарок за вашиот љубовник.Име на ставка : Престилка : Полиестер, Лен Карактеристика : Отпорен На Дамки, Без Ракави, Детали За Божиќ : 55см х 68см/21.65 "х 26.77" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Престилка Дизајнирана Со Божиќно печатење на Теми, оваа престилка е совршено погодна за Носење На Божиќ за да направите вечера со семејството и пријателите. Ако сакате престилка која е отпорна на абење и не е лесна за брчки, оваа престилка е вашиот прв избор, додека исто така не се деформира по долго миење. Изработен од висококвалитетни полиестерски и ленени материјали, удобен е и мек. Должината на производот е 55см, ширината е 68см. Овој производ е погоден за кујна или како подарок за вашиот љубовник.

Главните карактеристики

Избор на клиент