.

.

Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер

Без граници за машко и големо машко поларно руно пуловер

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Изразувајте го вашиот стил додека одржувате пријатно во овој целосен печатење полу-зип пулвер од без граници. Достапно во различни обрасци, овој пуловер исто така е дизајниран и во меко поларно руно обезбедува удобност и топлина цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер; Затворање на полу-зип. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : потсмев на вратот со детали за влечење; цртеж на полите. Пуче пуловер за мажи од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент