.

.

Делта деца Ава расадник едриличар вртливо рокер стол, сива

Делта деца Ава расадник едриличар вртливо рокер стол, сива

DEN 3999.84

Пристапност
Во достапна форма

Штарот за вртење на рокерскиот столче за расадници Ава од Делта Детс надминува класичен добар изглед. Започнува со цврста рамка од дрво, заедно со скриен механизам за летање и вртење за долготрајна издржливост и е завршен со супер-мека перница, елегантна силуета и микрофибер ткаенина што стои до дамки. Пријатно место за да поминете време со вашето бебе, нејзината убавина трае цел живот, без напор се движи од расадник во дневна соба или на кое било друго место, ви треба меко место за слетување. Детта Деца е основана околу идејата да се направи безбеден, квалитетен детски мебел достапен за сите семејства. Тие знаат дека нема ништо поважно од безбедноста кога станува збор за просторот на вашето дете. Затоа сите производи за деца на Делта се изградени со долготрајни материјали за да се осигурат дека стојат до години на скокање и играње. Плус, тие се строго тестирани за да ги исполнат или надминуваат сите стандарди за безбедност во индустријата. Делта деца Ава Расадник едриличар за вртење рокер стол, гулаб сива : целосно тапациран едриличар со нежно движење на вртење и движење. Дизајнирано со вашата удобност во умот, тестиран за безбедност и стручно направена за издржливост. Цврста рамка што обезбедува стабилност. Потпирачите за рака се густо поставени за удобност. Отстранлива перница за седишта за лесно чистење. Големина на седиштето : 20,75 "W x 22" D x 19 "H Со висина на потпирачот за грб од седиште до врвот, од 39" висока и перница за седишта 6,25 "дебела. Собрани димензии : 30,75" L x 35 "W x 39" H. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент