.

.

Јута џез - кошарка за капење 16,5 24,25 Рамка по постер

Јута џез - кошарка за капење 16,5 24,25 Рамка по постер

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Trends International Rramed Posters се омилените декор на сите простории! Чистиот, модерен дизајн и врвна сатенска завршница на овој џез во НБА Јута - капење кошарка 21 wallид постер ќе направи смела изјава за wallидови во секоја просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите врамени постери се лесни и лесни за виси со користење на закачалката Sawtooth, за да можете да уживате во тоа во ниеден момент. Секој од нашите врамени постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за партии! Wallидните постери на Trends International се совршен начин да ги облечете вашите забави. Рамниот постер прави одличен подарок! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување во куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добијат врамен постер за да го покажат својот стил. Овој трендови меѓународен НБА Јута џез-капење кошарка 21 wallид постер користи уметнички дела со висока резолуција и се печати на хартија за постер на фотоарт, што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство . Постери рамката е чист и модерен дизајн понуден во најразлични на бои за да ја покаже уметноста и да комплиментира секој декор на просторијата. Лесен постер е 14.725 "x 22.375" и завршената големина е 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент